Skip Navigation

Na hubnutí

Super fat burners 200 tab.

 Super fat burners 200 tab.
Na hubnutí

Super Fat Burners - je používaný jako doplněk výživy pro sportovce při zvýšené tělesné námaze, je využívaný k redukci tuku v kombinaci s vhodnou racionální dietou. Obsahuje látky, které příznivě působí v metabolizmu tuků, tyto látky jsou vzájemně ve velmi vhodném poměru tak, aby přípravek působil efektivně.

Kč 440.00

Carnbol 500 ml

Carnbol 500 ml
Na hubnutí

Extra koncentrovaná silná pitná forma doplňku výživy určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost.Složení obsahu (20 ml): * L-carnitin baze - 1000 mg * Arginin hcl - 1000 mg * HCA 50% - 500 mg * Taurine - 1000 mg * Potassium pyruvat - 1000 mg * Ornithin hcl - 500 mg * Kofein - 80 mg * Citrus aurantium 90% - 11,2 mg * Synefrin - 10 mg * Chromium polynicotinat - 400 μg

Kč 799.00

Carnitine / 100 tab

Carnitine / 100 tab
Na hubnutí

Karnitin je látka tělu vlastní a zhruba 25 % karnitinu je získáváno vlastní syntézou v játrech. Zbylých 75 % musí být dodáno potravou, a to výhradně živočišného původu. L-Carnitin, 43 000mg (43g l-carnitin base)Carnitin-L-tartrate- ekviv. 43g volného Carnitinu v každém balení!- carnitin je vynikajícím přípravkem pro redukci tuků- Karnitin podporuje fyzický výkon- Carnitin podporuje srdeční a mozkovou činnost- Carnitin = oblíbený doplněk při hubnutí a dietách- výborné výsledky v kombinaci: carnitin a pyruvát

Kč 260.00

Cholin 100 cps.

Cholin 100 cps.
Na hubnutí

Cholin je používán jako lipotropikum, pro podporu metabolizmu tuků a cholesterolu, při nervosvalových poruchách, pro výživu mozku, podporu činnosti jater, při požívání alkoholu a antibiotik.

Kč 220.00

Diet MRP 2400g

Diet MRP  2400g
Na hubnutí

Přijímat zdravé kalorie prostřednictvím nízkoenergetické stravy není při současném "rychlém" životním stylu vždy snadné, dietní strava s sebou obvykle přináší nedostatek některých důležitých živin a mikroelementů. Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické diety. Diet MRP nahrazuje jedno kompletní jídlo a svým složením garantuje vyvážený obsah bílkovin, pomalých sacharidů a tuků, ve spojitosti s kompletním spektrem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Kč 1499.00

Glykostabil 100 tbl.

Glykostabil 100 tbl.
Na hubnutí

Glykostabil je používán k úpravě hladiny cukru v krvi.

Kč 299.00

Grenade 100 caps

Grenade 100 caps
Na hubnutí

Grenade je považován za jeden z nejsilnějších spalovačů tuků v celosvětovém měřítku a velmi rychle se stává nejvíce doporučovaným suplementem na trhu. Grenade je revoluční termogenní předtréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců, počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce, a to hlavně díky tomu, že pomáhá udržovat optimální váhu a funguje jako předtréninkový zdroj energie. Pokud se používá synergicky s rozumným jídelníčkem a vhodným cvičebním programem, zvyšuje hladinu energie, odbourává tuk a pomůže Vám dosáhnout takových tvarů těla, o jakých jste vždy snili.

Kč 999.00

Grenade AT4 120 rapid caps

Grenade AT4 120 rapid caps
Na hubnutí

Přirozená stimulace tzv. “hormonální osy“:podpora výkonusvalová pumparegeneracesvalová hmota a sílaprověřené složky v účinných dávkách„Rapid Dispersal Capsule Technology“ – systém rychlého vstřebávání kapslí

Kč 880.00

Inositol 100 cps.

Inositol 100 cps.
Na hubnutí

Inositol se používá jako lipotropikum, pro podporu metabolizmu tuků a cholesterolu, při nervosvalových poruchách, ekzémech, pro výživu vlasů a nehtů, výživu mozku, podporu činnosti jater, při požívání alkoholu, kávy, antibiotik a antikoncepce, pro potlačování tvorby volných radikálů.

Kč 149.00

MEX Thermo Shred 180cps

MEX Thermo Shred 180cps
Na hubnutí

Unikátní spalovač tuků od společnosti MEX, který zdolává i nejodolnější tukové tkáně. Thermo Shred Vám pomůže k postavě, o které jste vždy snili. Dokonalá kombinace složek obsažených v přípravku Thermo Shred Vám zabrání v chuti k jídlu, zažene jo-jo efekt a nastartuje proces vedoucí k štíhlému, esteticky tvarovanému, svalnatému tělu.

Kč 399.00

Mega Fat Burner 120 caps

Mega Fat Burner 120 caps
Na hubnutí

V kombinaci s fitness programem může být cenným nástrojem pro spalování tuku. Karnitin hraje důležitou roli, tím, že transportuje mastné kyseliny přes buněčné stěny do mitochondrií. Mega Fat Burner napomáhá při metabolismu tuků, podporuje dlouhodobý přesun energie a přispívá ke snížení množství tělesného tuku.

Kč 399.00

Mega L-Carnitine 60 caps

Mega L-Carnitine  60 caps
Na hubnutí

Mega L-Carnitine od společnosti Mega Pro Nutrition je suplementem užívaným v redukčních dietách, pro podporu srdeční a mozkové činnosti, pro zvýšení fyzického i psychického výkonu a pro celkovou energetickou podporu organismu.

Kč 199.00

Pyruvate Ca 750 mg/tab 500 tab

Pyruvate Ca 750 mg/tab  500 tab
Na hubnutí

Pyruvát (Pyruvic Acid, Kyselina pyrohroznová), je přirozeným metabolitem sacharidů, který se podílí na tvorbě acetyl-koenzymu A, který tvoří hlavní "palivo" v Krebsově cyklu. Podávání pyruvátu zvyšuje až o 48% odbourávání tuku a o více než 20% zvyšuje výkonnost, zejména vytrvalostního a silově-vytrvalostního typu, a má ochranné antikatabolické účinky na svalovou tkáň.

Kč 699.00

Super Fat Burners 200tab

Super Fat Burners 200tab
Na hubnutí

Velmi populární a efektivní doplněk stravy,který se používá jako „odbourávač tuku,působí velmi příznivě na metabolismus mastných kyselin. Super Fat Burners podporuje regeneraci jaterní tkáně a všechny obsažené složky příznivě působí na celý organismus.

Kč 499.00
Stránky: | 1 | 2 |